Talianskoposlovenskykultúra 100x inak

Kamarát vs. frajer

Publikované 25.05.2015 v 21:07 v kategórii Postrehy, prečítané: 251x

Ako som povedala, taliani milujú rozprávanie. Ak idete von nebude nikdy to trápne ticho... ukončené zlatou vetou, prepáč ale už musím ísť lebo sa musím postarať o bratranca z tretieho kolena. Čiže ak sa cítite v prítomnosti nejaké chalana super .. žiadne prekvapenie – vtipný rozpráva a má stále o čom a na prechádzku vás nezoberie do nákupného centra – veľké plus voči slovenským “šuhajom.“ No všetko má svoje ALE. Ako náhle sa rozhodnete pre status boyfriend/girlfriend v tomto prípade fidanzato/fidanzata dievča sa automaticky stane majetkom. Ak má talian frajerku tak to znamená:

· Chcel by s ňou stráviť 25 hodín denne (24 nestačí)

· Bude Vám písať SMS každých 5 minút

· Bude chcieť vedieť všetko. Tým "všetko" myslím naozaj všetko –čo ste robili každú minútu strávenú bez neho, s kým si bola, kde si bola, čo si jedla, o čom ste sa rozprávali ... je schopný sa Vás spýtať aj koľko krát ste šli na WC.

· Také, že môžem prísť? Nemáš nič na robote? Neexistuje – dnes večer prídem a hotovo alebo ešte lepšie nepovie nič a jednoducho sa objaví. Sem tam je to pekné, ale keď Vás “prepadne“ vo večerných hodinách a vy už ste sa videli v pyžame ..

· V podstate sa z neho stane nálepka. Správa sa ako keby zabudol, že aj pred tým, než ste sa spoznali ste mali nejaké záujmy alebo kamarátov alebo nejaký životný štýl. Očakáva, že všetok voľný čas venujete len nemu. Iní kamaráti – neexistuje, kamarátky? Načo veď máš mňa :)

· Stanete sa jeho drogou, koníčkom ... No ak vám predsa len nenapísal behom hodiny tak sú na to dve vysvetlenia: 1.) spí 2.) konzultuje Váš vzťah s maminou. (do najmenších podrobností)

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Pat 26.06.2016 v 22:08 Z vlastných skúseností? :)


 • talianskoposlovensky.infoblog.sk 27.06.2016 v 07:22 "bohužiaľ" hej - celý blog je z vlastných skúseností ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?